Prezentacje Firm, Biznesów i Usług

W tej kategorii nie ma jeszcze żadnych publikacji, lub jest tylko jedna widoczna poniżej

Witamy na Alei Biznesu miasta Artelis!

W mieście Artelis wszystko ma swoje miejsce. Nasza społeczność jest zorganizowana jak potężna aglomeracja, a Państwo właśnie znajdujecie się na Alei Biznesu – miejscu, które zostawia w tyle wszystkie pasaże handlowe, wszystkie targowiska i giełdy. Aleja Biznesu to prestiżowy zakątek naszego miasta, elegancki, spokojny, wysmakowany, ale przede wszystkim skuteczny. To w zasadzie jedyna taka miejska dzielnica, jaką znamy – tu udaje się prawie każdy biznes, każdy projekt zaczyna się układać, a terminy nie naglą. Czytaj dalej...

Niniejszy dokument określa zasady korzytania z serwisu pod adresem AlejaBiznesu.Artelis.pl, który jest częścią serwius Artelis.pl i tworzy podserwis, zwany " Aleją Biznesu" działającą jako dzielnica miasta Artelis.pl.

Główny zakres działalności serwisu polega na umożliwieniu umieszczania prezentacji przedsięwzięć Użytkownika.

Użytkownikiem może być zarówno osoba fizyczna jak i prawna.

Można skorzystać z dwóch rodzajów Prezentacji, zwykłej, samodzielnie obsługiwanej, która jest prezentacją bezpłatną, należy ją jedynie odnawiać co 7 dni. Drugi rodzaj to Prezentacje Premium, w których można umieścić szereg dodatkowych informacji w zakładach. Te Prezentacje są płatne. 

Szczegółowy opis zasad umieszczania prezentacji jest widoczny w prezentacjach widocznych w dziale "Miasto Artelis".

Aleja Biznesu - niniejszy serwis - to również platforma umożliwiająca zakup i obsługę wszelkich usług oferowanych przez Artelis.pl: tekstów na zamówienie, publikacji, pakietów łączonych i innych. Szczegóły w zakładce "Sklep Artelis".

Aby dokonać zakupu: Wybierz interesującą Cię usługę, dokonaj zakupu - opłać ją. Poczekaj na informację od nas - prześlemy Ci fakturę oraz dopytamy o szczegóły niezbędne do wykonania zlecenia.

Zapraszamy do korzystania i zadawania pytań.

 

Dane do bezpośredniego przelewu: 40 1050 1458 1000 0091 0999 1654 Samorealizacja Jolanta Lazarowicz, ul. Stanisława Moniuszki 64, 38-400 Krosno.

 

Pin It
W tej kategorii nie ma jeszcze żadnych publikacji, lub jest tylko jedna widoczna poniżej