Prezentacje Firm, Biznesów i Usług

Previous Next Play Pause
Artelis.pl Artelis.pl
Aleja Biznesu Aleja Biznesu

Witamy na Alei Biznesu miasta Artelis!

W mieście Artelis wszystko ma swoje miejsce. Nasza społeczność jest zorganizowana jak potężna aglomeracja, a Państwo właśnie znajdujecie się na Alei Biznesu – miejscu, które zostawia w tyle wszystkie pasaże handlowe, wszystkie targowiska i giełdy. Aleja Biznesu to prestiżowy zakątek naszego miasta, elegancki, spokojny, wysmakowany, ale przede wszystkim skuteczny. To w zasadzie jedyna taka miejska dzielnica, jaką znamy – tu udaje się prawie każdy biznes, każdy projekt zaczyna się układać, a terminy nie naglą. Czytaj dalej...

Czy na Alei Biznesu jest mi potrzebny blog? Jasne, jeśli planujesz umieścić tutaj swoją wizytówkę i jeśli chcesz aby użytkownicy, którzy ją odwiedzają widzieli coś więcej o Tobie i o Twojej firmie niż tylko "gołą" prezentację. 

Blog w tym miejscu to dodatkowa przestrzeń na której prezentujesz siebie i swój biznes. To również dzięki blogowi będziesz mógł nawiązać nowe kontakty i uczestniczyć w rozmowach i dyskusjach - każda taka przestrzeń jest cenna.

Więc zapraszam!

 

ps. mała uwaga techniczna - nie mamy jeszcze spolszczonej - lub jak kto woli zlokalizowanej wersji tego skryptu do blogowania. Przepraszamy w tej chwili za niedogodności, będziemy to tłumaczyć wraz z czasem. 

Pin It