Prezentacje Firm, Biznesów i Usług

Previous Next Play Pause
Artelis.pl Artelis.pl
Aleja Biznesu Aleja Biznesu

Witamy na Alei Biznesu miasta Artelis!

W mieście Artelis wszystko ma swoje miejsce. Nasza społeczność jest zorganizowana jak potężna aglomeracja, a Państwo właśnie znajdujecie się na Alei Biznesu – miejscu, które zostawia w tyle wszystkie pasaże handlowe, wszystkie targowiska i giełdy. Aleja Biznesu to prestiżowy zakątek naszego miasta, elegancki, spokojny, wysmakowany, ale przede wszystkim skuteczny. To w zasadzie jedyna taka miejska dzielnica, jaką znamy – tu udaje się prawie każdy biznes, każdy projekt zaczyna się układać, a terminy nie naglą. Czytaj dalej...

Szukasz społeczności na Alei Biznesu? Jest, ale ukryta w blogach i aktywności na wallu. Czyli chodzi o to, że jeśli coś stworzysz, będziesz widoczny na Alei, będzie Cię można znaleźć, tylko przez Twoją aktywność i twórczość. Najlepiej jeśli napiszesz poczytnego bloga, będziesz aktywny na tablicy, dojdą też inne możliwości. 

Każdy kto kupi cokowiek na Alei Biznesu - na Artelis.pl staje się Klientem i zarazem Użytkownikiem Alei Biznesu ale nie chcemy aby był widoczny tylko dlatego, że dokonał zakupu - cieszymy się, z tego, oczywiście ale chcemy aby ludzie byli znani z tego co dają z siebie - patrz mój poprzedni post na blogu, to jest cenne i to będzie premiowane na AB. 

 

Pin It