Aleja Biznesu, to przestrzeń Przedsiębiorców, którzy poprzez Prezentacje promują swoje biznesy - oraz siebie samych. 

Każda z tych prezentacji jest opublikowana przez użytkownika, który może posiadać wiele biznesów - każdy z nich może promować osobną prezentacją.

Aby ułatwić promocję tych biznesów, aby dać możliwość kreatywnego wyrażenia siebie, swojej potrzeby tworzenia uruchomiliśmy możliwość prowadzenia blogów firmowych oraz wyrażania się na formum w postaci walla/tablicy (ala Facebook).

Chodzi nam o to, aby Aleja Biznesu zapłeniła się unikalna treścią, ruchem, opiniami użytkowników, ich wiedzą i aktywnością. Każdy prowadząc swój blog w Alei Biznesu będzie wkładał swoją energie w to co się tutaj dzieje, dzięki temu jego profil. jego prezentacje będą miały dodatkowe życie, dodatkowy ruch. A sama możliwość przedstawiania swoich opinii, wypowiadania się i udzielania na formu da zapewne nowe kontakty i nowych kontrachentów. Każdy blog, każdy wall można obserwować, można być obserwowanym, można dawać i otrzymawać wiele. 

W Alei Biznesu każdy, kto skorzystał już z oferty Artelis.pl poprzez nową platformę -czyli właśnie Aleję ma już swoje konto ale nie jest widoczny na platformie. Na Alei będzie widoczny tylko wtedy jeśli zacznie się udzielać czy to poprzez swój blog, czy poprzez wpisy na Wallu. Tylko aktywni, coś wnoszący, dający z siebie będą promowani - sami się będą promować. Zgodnie z Ideą, która przyświeca nam na Alei Biznesu. 

Mówimy tutaj o Marketingu Wibracyjnym, który ma poruszać się bardziej po orbitach samoświadomości, rozwoju osobistego niż po typowym zarabianiu. Robimy biznes, jesteśmy w jakimś miejscu, w jakiejś grupie bo nam to pasuje energetycznie, czujemy się na miejscu i wiemy, że to co dajemy i bierzemy jest czyste, radosne, niewymuszone, budujące. To wszystko sprawia, że biznes staje się jeszcze jedna płaszczyzną na której rozwija się nasza samoświadomość, nasze życie. A że teraz, żyjemy w czasach, w których albo się rozwijasz albo będziesz się zwijał... ;) nie ma już czasu na nieświadome życie, budzi się nas ze wszech stron. 

A więc, na Alei Biznesu uruchomiliśmy blogi i walla aby dać możliwość wypowiedzenia się, lepszego zaprezentowania, opisania swojej działalności. Wszystko po to, aby na AB było więcej życia, większy ruch, wartość dodana w postaci wiedzy i energii ludzi, którzy tutaj działają.

Aby z tego skorzystać należy być aktywnym i twórzyczym, należy założyć bloga i prowadzić walla bo przez te elementy będzie można ściągnąć ludzi do swojego profilu/biura, które będzie prezentowało wszystkie Prezentacje firmowe. będzie ułatwiało przedstawianie siebie. UWAGA, każdemu aktywnemu użytkownikowi czy to na blogu czy na wallu przyznamy możliwość założenia 5 bezpłatnych Prezentacji na rok czasu! (promocja zostanie uznana po subiektywnej ocenie zaangażowania użytkownika, dokonaną przez redakcję AB.)

Zapraszamy! Zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta i zobacz jak to działa. Zgłaszaj do nas uwagi. Uwaga. Nie mamy jeszcze polskiej wersji tych narzędzi, jest tylko po angielsku ale ruszamy, aby temat już funkcjonował. Polska wersja pojawi się w najbliższym czasie. 

Z serdecznym pozdrowieniem

Zespół Artelis.pl 

Pin It