Rozpoczęliśmy nowy etap działalności na Alei Biznesu, umożliwiamy teraz każdemu naszemu Użytkownikowi stworzenie swego bloga firmowego, oraz dajemy inne narzędzia, które mają pomóc w budowaniu i promowaniu społeczności wokół swej osoby, swojego biznesu. 

Temat jest jest bardzo rozwojowy i cały czas jest wdrażany. W pierwszej kolejności muszę przestrzec przed tym, że w chwili obecnej nie funkcjonuje polska wersja tych narzędzi - nie ma tego wiele ale pewne komunikaty i etykiety nie są jeszcze przetłumaczone co zmieni się nie bawem. 

Po co blog w tym miejscu? Są prezentacje firm, jest możliwość stworzenia swego profilu, zaproszenia ludzi - a czym można ich lepiej do siebie przekonać jak nie tym co i jak się pisze? To co jesteś w stanie z siebie dać i to jak to robisz, sprawia, że ludzie się do Ciebie przekonują. Jedną z najlepszych form tego jest prowadzenie bloga, tylko... zauważ co chcesz osiągnąć tym blogiem, jakiego rodzaju intencje Ci przyświecają przy jego zakładaniu?

 

Powiem wprost: jeśli chcesz po prostu, aby ludzie kupowali od Ciebe - czyli chcesz tylko brać, to nic dobrego z tego nie wyjdzie. Jeśli zakładasz bloga bo musisz, bo trzeba, bo warto (tu już się waham ;)) to taki blog nie będzie dobrze prowadzony, nie będzie promieniował dobrą energią, nie będzie miał tego czegoś - Ciebie mówiąc krótko :) Zacznij bloga, zacznij pisanie - cokolwiek zaczynasz ze szczerą chęcią dania z siebie siebie w 100% - zadziała! Zacznij z chęcią zaangażowania się od tak, aby dać ludziom wartość, czy to merytoryczną, czy taką pisaną, bo masz lekkie słowo i chcesz trochę dobrej energii zasiać w społeczeństwie - każda tego typu intencja - jeśli jeszcze nie przywiązujesz się do wyniku, nie zakładasz z góry efektów, sprawi, że Twój blog będzie jasny i czysty. 

To co tutaj zaczynam jest właśnie czymś takim :) Ok, z jednej strony to mój projekt i mam wobec niego jakieś tam plany, chcę aby się rozwinął w coś, co również przynosi pieniądze ale nie jest to dla mnie cel najwyższy, a jedynie wskazówka, inspiracja do tego aby COŚ robić. Coś co pomoże mi wyrazić siebie, dać z siebie, wykazać się, wnieść coś dobrego do swojego i czyjegoś świata. 

Więc po co Ci blog na Alei Biznesu? :) Bo będąc tu i tworząc w podobnym założeniu przyłączasz się też do tej wibracji, do takiego podejścia. W jakiś sposób mówisz, "hej, nie jestem tylko od zarabiania, przede wszystkim żyje i to świadomie i przy okazji robię biznes :)" zgodnie z moją teorią Maketingu Wibracyjnego. To teraz jedyny przyszłościowy kierunek, inne typowo komercyjne będą padać jak muchy... tak to w tej chwili widzę. 

Więc jeszcze raz: ZAPRASZAM DO BLOGOWANIA, pisania, ściągania kontaktów, promowania swojego profilu tutaj. Plany wobec Alei Biznesu mam bardzo duże :) a że jest to główny blog Alei Biznesu, więc sporo będę przekazywał wiedzy i podobnych wibracji. 

Pin It