Witaj!


Tak, już widać w oddali - miasto tętniące życiem - wracamy do działania! Przed nami już ostatnie dni wakacji w tym roku. Kończy się sezon wyjazdów, mniej lub bardziej spokojnych wieczorów, spotkań, beztroskich godzin spędzanych na słodkim nic-nie-robieniu. Jak było w tym roku? :) Akumulatory naładowane? 

 

Dla wielu, wakacje to też i czas pracy, np. w Artelis pracujemy nad nową wersją systemu, którą planujemy uruchomić w ciągu najbliższych dni. Być może i Ty, też działałeś, coś przygotowywałeś - jakieś akcje na otwarcie nowego sezonu. W końcu, ileż się przecież można byczyć? ;) Nasz czas był momentami bardzo intensywny, choć na szczęście udało się i wypocząć. Wracamy z nową siłą i chęciami :) Wierzymy, że i Ty również. 

 

Na koniec wakacji przygotowaliśmy jeszcze promocję na wszystkie usługi Artelis. Dziś i do czwartku 31.08.2017 masz możliwość skorzystania z naszej obecnej oferty w obniżonej o 30% cenie! 

Aby skorzystać z promocji, wystarczy, że w koszyku lub w czasie składania zamówienia podasz ten kod: LastFreeDays2017, aby na całą jego zawartość otrzymać wspomniany rabat 30%.

 

Dodatkowy Bonus. Do każdego zakupionego Pakietu Publikacyjnego, dodajemy 1, 2, lub nawet   5 dodatkowych publikacji jako Artykuł Specjalny*** Tak, na dobre zakończenie wakacji :) 

 

Zapraszamy już teraz do naszego Sklepu!

 

 

*w tej promocji można zakupić maksymalnie 3 pakiety jednego rodzaju. 
** aby dokonać zakupu na Alei Biznesu należy posiadać tam konto, jeśli jeszcze go nie masz, zarejestruj je, najlepiej tym samym adresem, jak na Artelis.pl. Jeśli nie chcesz rejestrować konta, napisz do nas w sprawie zamówienia. 
*** dotyczy Pakietów Publikacyjnych - jeśli kupisz pakiet 3 publikacji, oprócz 30% rabatu otrzymasz 1 publikację dodatkowo, jeśli zakupisz pakiet 5, to otrzymasz 2 publikacje dodatkowo, jeśli nabędziesz pakiet 10 publikacji, to otrzymasz aż 5 dodatkowych publikacji jako AS! Wyjątkowa okazja! Jeśli myślisz o naszych Artykułach Specjalnych - takich z linkiem dofollow w treści, to lepszej okazji dłuuugo nie będzie. 

 

 

W przypadku pytań lub jakichkolwiek problemów z zamówieniem pozostajemy do dyspozycji. 

Z serdecznym pozdrowieniem
Zespół Artelis.pl 
Tel. 795 815 333 
Email. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Pin It