Witamy słonecznie w ostatnich dniach października 2017 :) 
Tak, to chyba już jedne z ostatnich dni słonecznej pogody w tym roku. Słońce robi się teraz coraz większym rarytasem :) I choć ta, co roczna, naturalna zmiana  w przyrodzie powinna być dla nas normalna, to i tak wielu z nas, niełatwo akceptuje ten okres. Ale! Cieszymy się z tego co jest! Przecież zaznamy piękna jesiesiennego czy zimowego słońca - no ok, dobra - poprzeplatanego, i to czasem gęsto zimnem i deszczem... ale, dzięki temu... zgłodniejemy i nabierzemy wielkiej ochoty na pierwsze promienie wiosny! :) 

Kończący się październik, zmiana czasu, długie wieczory sprzyjają pracy, tworzeniu, pisaniu artykułów, planowaniu i wykonywaniu działań biznesowych. Aby Ci w tym pomóc proponujemy skorzystanie z usług Artelis, czyli np. napiszemy dla Ciebie teksty lub je opublikujemy, lub, a jakże - to i to i to chętnie! :) i to jeszcze w promocj - 30%  na wszystko co zamówisz! :) 

Promocja trwa od teraz do 31.10.2017. Wystarczy, że w koszyku lub w trakcie zamawiania przez telefon podasz kod "JasnoiJesiennie2017" a na wszystko, co zamawiasz otrzymasz 30% rabatu. Wiesz dobrze jak działają i jak pomoce są nasze usługi. Zapraszamy do skorzystania już teraz - póki świeże w pamięci. 

 

Zapraszamy już teraz do naszego Sklepu!

 
 

*w tej promocji można zakupić maksymalnie 3 pakiety jednego rodzaju. 
** aby dokonać zakupu na Alei Biznesu należy posiadać tam konto, jeśli jeszcze go nie masz, zarejestruj je, najlepiej tym samym adresem, jak na Artelis.pl. Jeśli nie chcesz rejestrować konta, napisz do nas w sprawie zamówienia. 

W przypadku pytań lub jakichkolwiek problemów z zamówieniem pozostajemy do dyspozycji. 

Z serdecznym pozdrowieniem
Krzysztof Kina i Zespół Artelis.pl 
Tel. 795 815 333 
Email. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 


ps. a jeśli lubisz słoneczne klimaty, zapraszam do obejrzenia tej galerii 


 
 
     
     
Pin It