Aleja Biznesu miasta Artelis to szczególne miejsce. Znajdziesz tu prezentacje wszelkiego rodzaju stron internetowych, firm, projektów, instytucji, które w sposób profesjonalny istnieją w Internecie. 

Tworzymym to miejsce jako aleję miasta Artelis.pl - biznesowa sfera, aleja drapaczy chmur. To miejsce do robienia biznesu, do prezentowania swoich umiejętności, swojej przedsiębiorczości, swoich idei, pomysłów, działań. Wszystkiego, co kreatywna i przedsiębiorcza ludzka Istota jest w stanie stworzyć. 

Chcemy, aby to miejsce prezentowało szczgólną jakość, miało swoją atmosferę i swój klimat. Będziemy dbać o to aby pozostało czyste energetycznie i pozytywnie wpływało na jego mieszkańców. Jest rozbudowywane. 

Jak używać tej strony?

  • Załóż konto - w chwili obecnej konta z Artelis.pl i Alei Biznesu nie są zsynchronizowane, więc musisz założyć nowe konto. 
  • Po zalogowaniu się do swojego podstawowego profilu dodaj z niego prezentację swojego przedsięwzięcia. Możesz zacząć od firmy - matki, później możesz tworzyć prezentacje dla każdego swojego projektu. 
  • wersja podstawowa pozwoli Ci samodzielnie stworzyć prezentacje i ją opublikować, my ją tylko zatwierdzimy. 
  • wersja profesjonalna pozwoli Ci stworzyć dodatkowe zakładki w profilu każdej prezentacji wraz z opisem i aktywnymi adresami www. Aby zamówić taką wersję po prostu dokonaj jej zakupu wysyłając wszystkie informaje, które chcesz umieścić. Nie zapomnij podać kontaktu, będziemy dopytywać gdyby coś było niejasne. 
  • to wszystko. Ciesz się prezentacjami swoich projektów i promuj je swoją aktywnością i wiedzą, publikując artykuły na Artelis.pl 

Ta strona ma też drugie przeznaczenie. Na niej dokonasz zakupów wszystkich usług oferowanych w Artelis.pl. Więc kupisz tutaj pakiety tekstowe, publikacyjne i łączone, profile specjalne jak i wszystkie inne nasze usługi. To po prostu miejsce gdzie wszystkie biznesowe procesy są pod kontrolą. 

Pin It