Informacje

W mieście Artelis wszystko ma swoje miejsce. Nasza społeczność jest zorganizowana jak potężna aglomeracja, a Państwo właśnie znajdujecie się na Alei Biznesu – miejscu, które zostawia w tyle wszystkie pasaże handlowe, wszystkie targowiska i giełdy. Aleja Biznesu to prestiżowy zakątek naszego miasta, elegancki, spokojny, wysmakowany, ale przede wszystkim skuteczny. To w zasadzie jedyna taka miejska dzielnica, jaką znamy – tu udaje się prawie każdy biznes, każdy projekt zaczyna się układać, a terminy nie naglą.

Add a comment

Aleja Biznesu miasta Artelis, to miejsce wyjątkowe, przeznaczone do promocji tych firm, stron, instytucji, które chcą zaistnieć w profesjonalnym otoczeniu, współtworzyć atmosferę wyjątkowego miejsca "z duszą". 

Aleja Biznesu to przede wszystkim prezentacje rozmaitych firm, stron WWW, sklepów, biznesów, działalności, instytucji, projektów społecznych, startapów, które są nastawione na prowadzenie sprawnego, nowoczesnego biznesu, na sukces. 

Na Alei Biznesu spotkasz firmy, przedsięwzięcia i stojących za nimi ludzi, którzy dbają o to aby wizerunek ich działalności był jak najbardziej pozytywny, profesjonalny i jednocześnie, uczciwy i ludzki. To nowy etap w biznesie. 

Wprowadzisz się do Alei Biznesu rejestrując konto zwykłe lub konto Premium na wybrany okres czasu - dowiedz się więcej tutaj.

Aleja Biznesu to również miejsce gdzie zakupisz wszystkie usługi oferowane przez Artelis.pl. Artykuły na zamówienie, publikacja jako Artykuł Specjalny, redakcja, korekta - wszystko to zakupisz teraz wygodnie w sklepie działającym na Alei Biznesu. 

Zapraszamy, już teraz wynajmij lokal przy Alei Biznesu w mieście Artelis! 

Add a comment