Informacje

Short but sweet! :) Zapraszamy na cztery dni wyprzedaży usług Artelis.pl!

 

W tym roku krócej - bo tylko 4 dni - od 26.11 - "ten" piątek do "tego" poniedziałku 29 listopada, a więc do "Cyber Mondey" włącznie trwa u nas wyprzedaż! 

W tych dniach wszystkie usługi Artelis.pl kupisz o 35% taniej!

 

 

Wystarczy, że w koszytku lub w czasie zamawiania przez mail lub telefon podasz ten kod:

BlackWeek2021 - cena wszystkich zamówionych usługi zostanie obniżona o 35%!

 

Już teraz zobacz nasze Pakiety Publikacyjne - pozwalajace na publikację treści komercyjnych wraz z linkiem dofollow w treści artykułu - to oferta dla tych, którzy mają już swoje teksty i potrzebują jedynie ich publikacji.

Dla tych, którzy potrzebują również tekstów mamy przygotowaną specjalną ofertę na Pakiety Tekstowe. A jeśli to wciąż mało, to zapoznaj się z całym asortymentem naszego Sklepu - zakupisz Pakiety Łączone, Profile czy inne usługi Artelis.pl.

 

 

 

Serdecznie zapraszamy! 

Taka okazja... powtórzy się pewnie za rok ;) 

 

 

 

 

 

 

 

W mieście Artelis wszystko ma swoje miejsce. Nasza społeczność jest zorganizowana jak potężna aglomeracja, a Państwo właśnie znajdujecie się na Alei Biznesu – miejscu, które zostawia w tyle wszystkie pasaże handlowe, wszystkie targowiska i giełdy. Aleja Biznesu to prestiżowy zakątek naszego miasta, elegancki, spokojny, wysmakowany, ale przede wszystkim skuteczny. To w zasadzie jedyna taka miejska dzielnica, jaką znamy – tu udaje się prawie każdy biznes, każdy projekt zaczyna się układać, a terminy nie naglą.

Add a comment

Aleja Biznesu miasta Artelis, to miejsce wyjątkowe, przeznaczone do promocji tych firm, stron, instytucji, które chcą zaistnieć w profesjonalnym otoczeniu, współtworzyć atmosferę wyjątkowego miejsca "z duszą". 

Aleja Biznesu to przede wszystkim prezentacje rozmaitych firm, stron WWW, sklepów, biznesów, działalności, instytucji, projektów społecznych, startapów, które są nastawione na prowadzenie sprawnego, nowoczesnego biznesu, na sukces. 

Na Alei Biznesu spotkasz firmy, przedsięwzięcia i stojących za nimi ludzi, którzy dbają o to aby wizerunek ich działalności był jak najbardziej pozytywny, profesjonalny i jednocześnie, uczciwy i ludzki. To nowy etap w biznesie. 

Wprowadzisz się do Alei Biznesu rejestrując konto zwykłe lub konto Premium na wybrany okres czasu - dowiedz się więcej tutaj.

Aleja Biznesu to również miejsce gdzie zakupisz wszystkie usługi oferowane przez Artelis.pl. Artykuły na zamówienie, publikacja jako Artykuł Specjalny, redakcja, korekta - wszystko to zakupisz teraz wygodnie w sklepie działającym na Alei Biznesu. 

Zapraszamy, już teraz wynajmij lokal przy Alei Biznesu w mieście Artelis! 

Add a comment