Posty od

Społeczność kreatywnych

Szukasz społeczności na Alei Biznesu? Jest, ale ukryta w blogach i aktywności na wallu. Czyli chodzi o to, że jeśli coś stworzysz, będziesz widoczny na Alei, będzie Cię można znaleźć, tylko przez Twoją aktywność i twórczość. Najlepiej jeśli napiszesz poczytnego bloga, będziesz aktywny na tablicy, dojdą też inne możliwości. 

Każdy kto kupi cokowiek na Alei Biznesu - na Artelis.pl staje się Klientem i zarazem Użytkownikiem Alei Biznesu ale nie chcemy aby był widoczny tylko dlatego, że dokonał zakupu - cieszymy się, z tego, oczywiście ale chcemy aby ludzie byli znani z tego co dają z siebie - patrz mój poprzedni post na blogu, to jest cenne i to będzie premiowane na AB. 

 

Blogi, Wall - społeczność

Rozpoczęliśmy nowy etap działalności na Alei Biznesu, umożliwiamy teraz każdemu naszemu Użytkownikowi stworzenie swego bloga firmowego, oraz dajemy inne narzędzia, które mają pomóc w budowaniu i promowaniu społeczności wokół swej osoby, swojego biznesu. 

Temat jest jest bardzo rozwojowy i cały czas jest wdrażany. W pierwszej kolejności muszę przestrzec przed tym, że w chwili obecnej nie funkcjonuje polska wersja tych narzędzi - nie ma tego wiele ale pewne komunikaty i etykiety nie są jeszcze przetłumaczone co zmieni się nie bawem. 

Po co blog w tym miejscu? Są prezentacje firm, jest możliwość stworzenia swego profilu, zaproszenia ludzi - a czym można ich lepiej do siebie przekonać jak nie tym co i jak się pisze? To co jesteś w stanie z siebie dać i to jak to robisz, sprawia, że ludzie się do Ciebie przekonują. Jedną z najlepszych form tego jest prowadzenie bloga, tylko... zauważ co chcesz osiągnąć tym blogiem, jakiego rodzaju intencje Ci przyświecają przy jego zakładaniu?

Kontynuuj czytanie
Blog, to dobra sprawa

Nawet jeśli ma być w innym miejscu niż mój serwer czy moja strona firmowa - zawsze i z tego miejsca mogę zachęcać innych do swojej oferty, Do tego co robię. 

Z chęcią będę się przyglądał jak rozwija się ten temat. 

Na pewno by się przydało więcej kategorii... 

Czy potrzebny mi tutaj blog?

Czy na Alei Biznesu jest mi potrzebny blog? Jasne, jeśli planujesz umieścić tutaj swoją wizytówkę i jeśli chcesz aby użytkownicy, którzy ją odwiedzają widzieli coś więcej o Tobie i o Twojej firmie niż tylko "gołą" prezentację. 

Blog w tym miejscu to dodatkowa przestrzeń na której prezentujesz siebie i swój biznes. To również dzięki blogowi będziesz mógł nawiązać nowe kontakty i uczestniczyć w rozmowach i dyskusjach - każda taka przestrzeń jest cenna.

Więc zapraszam!

 

ps. mała uwaga techniczna - nie mamy jeszcze spolszczonej - lub jak kto woli zlokalizowanej wersji tego skryptu do blogowania. Przepraszamy w tej chwili za niedogodności, będziemy to tłumaczyć wraz z czasem.