Artelis to "portal z brodą" ;). Zaczęliśmy go w 2005 roku, W 2006 zarejestrowaliśmy pierwszych użytkowników i pierwsze artykuły. Zaczął się dynamicznie rozwijać i zdobywać serca Użytkowników - był potrzebny, trafilismy z nim w 10. Nie będę tu przytaczał burzliwej historii Artelis, ale działo się dużo... Statystyki w Google Analitylitycs zaczęliśmy zbierać dopiero w marcu 2008 roku i od tej pory zanotowaliśmy:

  • 10 641 200 sesji 
  • 8 614 701 odwiedzin użytkowników
  • 19 339 773 odsłony serwisu

Tak patrząc na to wstecz to dużo :) były okresy kiedy Artelis był bardzo często odwiedzany, notowaliśmy piki odwiedzalności - maksymalnie 20 000 sesji dziennie, stała odwiedzalność na poziomie 6000 - 7000 UU dziennie - fajne czasy, dużo się działo. Później Google wypuściło swój zwierzyniec algorytmowy, a my popełniliśmy kilka błędów w zarządzaniu i dostaliśmy trochę po wynikach. W osobistych sprawach zarządu działy się różne rzeczy, Przewalało się życie w każdą możliwą stronę... Artelis zmieniał Właścicieli...Działo się. Artelis nieco wyhamował... ale... działamy, jesteśmy. Przetrwaliśmy na rynku wielkich zmian i w naszym sektorze wciąż jesteśmy najlepsi. Wciaż mamy wielkie plany i świetne wizje, zbieramy budżet aby je zrealizować. Plany są fajne i wizje świetliste. Tylko działać :) Zbudujemy to Miasto! 

Tak jakoś natchnęło mnie, aby podsumować statystykami ten okres... to juz przecież... 11 lat... aż niedowiary :) Dziś kończy się pewien 260 dniowy okres i jutro zaczyna nowy - może to dlatego taka chęć przyszła? Idziemy za podszeptami intuicji - zgodnie z naszą głoszoną od niedawna filozofią Marketingu Wibracyjnego. 

Dziękuję że jesteś tu z nami, że czytasz to, że publikujesz, pobierasz artykuły, udostępniasz, że korzystasz z naszych usług - wszystko to pomaga nam dalej działać i funkcjonować. Wierzymy w nasze plany i wizje :) i w niedalekie ich spełnienie! :) I to z przytupem! :) 

Z serdecznym pozdrowieniem

Krzysztof Kina i Zespół Artelis.pl 

Pin It