Niniejszy dokument określa zasady korzytania z serwisu pod adresem AlejaBiznesu.Artelis.pl, który jest częścią serwius Artelis.pl i tworzy podserwis, zwany "dzielnicą miasta Artelis.pl" lub "Aleją Biznesu".

Główny zakres działalności serwisu polega na umożliwieniu umieszczania prezentacji przedsięwzięć Użytkownika.

Użytkownikiem może być zarówno osoba fizyczna jak i prawna. 

Szczegółowy opis zasad umieszczania prezentacji jest widoczny w prezentacjach widocznych w dziale "Miasto Artelis". 

 

Aleja Biznesu - ten serwis - to również platforma umożliwiająca zakup i obsługę wszelkich usług oferowanych przez Artelis.pl: tekstów na zamówienie, publikacji, pakietów łączonych i innych. Szczegóły w zakładce "Sklep Artelis".

Aby dokonać zakupu: Wybierz interesującą Cię usługę, dokonaj zakupu - opłać ją. Poczekaj na informację od nas - prześlemy Ci fakturę oraz dopytamy o szczegóły niezbędne do wykonania zlecenia. 

Zapraszamy do korzystania i zadawania pytań. 

 

REGULAMIN USŁUG

Teksty:

 • Jeżeli masz jakieś pytania, bądź chcesz samodzielnie skomponować własny pakiet to napisz do nas
 • Oferta obowiązuje od 28.11.2015 do odwołania
 • Ceną zakupu jest cena brutto
 • Na zakup powyższej usługi wystawiamy FV 
 • Można zamówić dowolną ilość pakietów publikacyjnych jednocześnie
 • Zamawiane artykuły będą napisane na 3000 znaków z tolerancją +-10%
 • Kupujący ma możliwość wykupienia powyższych pakietów usług na dowolną liczbę miesięcy, nie większą niż 12 . W tym celu należy skontaktować się mailowo na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Po dokonaniu płatności zostanie przesłany formularz zamówienia, w którym kupujący powinien sprecyzować zamówienie
 • Zlecenie zostanie przekazane do realizacji po otrzymaniu wypełnionego formularza zamówienia
 • Pierwsza porcja artykułów zostanie przesłana na adres email klienta w ciągu max 96h od otrzymania wypełnionego formularza zamówienia
 • Następne porcje artykułów będą przesyłane raz w tygodniu
 • Regulacje formalno-prawne dotyczące zamawianych artykułów
  1. Osoba zamawiająca artykuł otrzymuje pełne prawa majątkowe do niego
  2. Osoba posiadająca prawa majątkowe może dowolnie dysponować artykułem w zakresie majątkowym, tj. umieszczać go na dowolnych stronach lub odsprzedawać innym osobom
  3. Prawa autorskie z mocy prawa są niezbywalne - jej autorem pozostaje osoba, które je napisała
  4. Właściciel praw majątkowych ma prawo wprowadzić zmiany w artykule, prowadzące do polepszenia jego jakości lub dostosowania go do własnych potrzeb (dzielenie, dopisywanie informacji, umieszczanie linków itp.)
  5. Każda modyfikacja artykułu, która prowadzi do zmiany jego pierwotnego kształtu, zmieniająca jego sens, wymaga akceptacji jego autora
  6. Preferowanym sposobem wprowadzania zmian w artykule, jest zgłoszenie uwag po nadesłaniu zamawianego artykułu. Autor wprowadzi (bezpłatnie) zmiany według wytycznych osoby zamawiającej. Możliwość taka istnieje jedynie do 96h od momentu przesłania artykułów. Po zaakceptowaniu artykułów przez zamawiającego możliwość bezpłatnego wprowadzenia zmian wygasa, a koszt autoryzowanych zmian to 25 zł netto za artykuł.
  7. Zakupione artykuły, które będą publikowane w serwisie Artelis.pl powinny być opatrzone w informację o autorze umieszczoną w stopce autorskiej
  8. Artykuły umieszczone na innych stronach niż Artelis mogą warunkowo nie posiadać informacji o autorze, jednakże zaleca się umieszczenie takiej informacji

 

Publikacja Jako Artykuł Specjalny:

 

 • Publikacja na zasadach Artykułu Specjalnego umożliwia umieszczenie akapitu reklamowego w treści artykułu
 • Dodatkowo Artykuł Specjalny może zawierać w swojej treści linki dofollow prowadzące do stron sprzedażowych, linki pozycjonujące itp.(w standardowych artykułach możliwe jest to jedynie w stopce autorskiej)
 • Autor może dodać jeden link na każde, pełne 2000 znaków tekstu.
 • Po otrzymaniu płatności, kupujący zostanie poinformowany mailowo o dostępnych Artykułach Specjalnych. Od tego momentu kupujący moze już publikować artykuły na Artelis na zasadach Artykułu Specjalnego.
 • Podczas dodawania artykułu na Artelis, który ma być Artykułem Specjalnym, należy umieścić w tytule dopisek "ARTYKUŁ SPECJALNY" lub (AS). 
 • Zamawiający ma prawo opublikować maksymalnie taką liczbę artykułów na zasadach Artykułu Specjalnego na Artelis jak jest przypisana do danego pakietu. 
 • Jako Artykuły Specjalne można oznaczyć artykułu dodane przez użytkownika wcześniej do Artelis.  W tym celu należy edytować artykuł, umieścić w nim treści reklamowe i przesłać ponownie do publikacji z dopiskiem  w tytule "ARTYKUŁ SPECJALNY"
 • tytule koniecznie podaj nazwę usługi i mail kontaktowy.
  Pakiety Łączone:
  Zawierają teksty oraz prawo do ich publikacji jako Artykuły Specjalne w stosunku 2 do 1. 
  Inne usługi:
  Korekta i redakcja - zamów, któryś z dostępnych pakietów. W czasie publikacji dodaj w tytule "K" dla korkety lub "R" dla redakcji - wykonamy wtedy daną usługę ujmując odpowiednią ilość znaków z zamówionych wcześniej pakietów. 
  Użytkownik ma rok - 12 miesięcy od chwili zakupu na wykorzystanie pakietów i usług. Po tym czasie usługi ulegają przedawnieniu, stają się nieaktualne. 
  Wykorzystane artykuły są opublikowane bezterminowo

 

 

 

 

Pin It