Short but sweet! :) Zapraszamy na cztery dni wyprzedaży usług Artelis.pl!

 

W tym roku krócej - bo tylko 4 dni - od 26.11 - "ten" piątek do "tego" poniedziałku 29 listopada, a więc do "Cyber Mondey" włącznie trwa u nas wyprzedaż! 

W tych dniach wszystkie usługi Artelis.pl kupisz o 35% taniej!

 

 

Wystarczy, że w koszytku lub w czasie zamawiania przez mail lub telefon podasz ten kod:

BlackWeek2021 - cena wszystkich zamówionych usługi zostanie obniżona o 35%!

 

Już teraz zobacz nasze Pakiety Publikacyjne - pozwalajace na publikację treści komercyjnych wraz z linkiem dofollow w treści artykułu - to oferta dla tych, którzy mają już swoje teksty i potrzebują jedynie ich publikacji.

Dla tych, którzy potrzebują również tekstów mamy przygotowaną specjalną ofertę na Pakiety Tekstowe. A jeśli to wciąż mało, to zapoznaj się z całym asortymentem naszego Sklepu - zakupisz Pakiety Łączone, Profile czy inne usługi Artelis.pl.

 

 

 

Serdecznie zapraszamy! 

Taka okazja... powtórzy się pewnie za rok ;) 

 

 

 

 

 

 

 

W mieście Artelis wszystko ma swoje miejsce. Nasza społeczność jest zorganizowana jak potężna aglomeracja, a Państwo właśnie znajdujecie się na Alei Biznesu – miejscu, które zostawia w tyle wszystkie pasaże handlowe, wszystkie targowiska i giełdy. Aleja Biznesu to prestiżowy zakątek naszego miasta, elegancki, spokojny, wysmakowany, ale przede wszystkim skuteczny. To w zasadzie jedyna taka miejska dzielnica, jaką znamy – tu udaje się prawie każdy biznes, każdy projekt zaczyna się układać, a terminy nie naglą.

Aleja Biznesu to po prostu miejsce dla Państwa. Wszystko jedno, czy sprzedajecie Państwo worki do odkurzaczy, czy luksusowe samochody albo loty w kosmos. Udało się nam zbudować wspaniały biznesowy zakątek, w którym dla każdego przedsiębiorstwa znajduje się właściwe miejsce, gdzie nie ma złych pomysłów, są tylko te, którym trzeba poświęcić nieco więcej uwagi, ale to nic, bo zaraz obok Alei Biznesu, na Osiedlu Kreatywnym mieszkają ludzie, którzy Państwu chętnie pomogą.

Zgoda – na razie Osiedle Kreatywne jest mocno rozproszone, bo dopiero kupujemy działkę, ale i tak wszyscy jesteśmy do Państwa dyspozycji. Codziennie spacerujemy po Alei Biznesu, więc jeśli o coś chcecie Państwo zapytać, jesteśmy cały czas w pobliżu.

Wszystkim najemcom lokali* przy Alei Biznesu życzymy samych sukcesów!

Zarząd, deweloperzy i służby techniczne :)

 

* najęcie lokalu czyli rejestracja profilu na Alei Biznesu i utworzenie z niego prezentacji Państwa działałności. Profile rejestruje się bezpłatnie i bezterminowo, prezentacje można wykupić lub też stworzyć bezpłatnie, na krótszy okres czasu. Szczegóły tutaj

Pin It